Şuanda istek bulunmamaktadır..

Makale

1 Yorum

GüzeL sözler

sevdiğinizin kalbi çalınır. Uzun uzun içinizdeki duyguları anlatmaya çalıştığınızda bazen kafa karışır bazen de saçmalarsınız. Duygularınızı ifade edemediğimiz gibi bir de aptal aşık durumuna düşebilirsiniz. Aşk, ne kadar bir sonraki anı düşünmemek ya da her şeyi akışına bırakmak olsa da mutlu bir birliktelik için  yaklaşmak gerekir.

Size bakarken hissettirdiği o anlamlı duyguları ifade etmek isterken aşk sözleri kısa anlamlı etkileyici sözler arayışına girer, duyguları en iyi ve en kısa şekilde anlatmak istersiniz. Bazen de buna bir bakış bir tebessüm ekleyerek aşkınızın karşılığını bulacağınıza inanırsınız.

Aşk olmaz denileni öldürtür, hissetmem dediğiniz duyguları hissettirir. Kalbinizin en hassas duygularına dokunarak, yeniden hayat bulmanızı sağlarsınız. Bencil hayat bir anda bizcil olur. O ne ister diye düşünür, o ne sever diye kafa yormaya başlarsınız. O mutlu olsun diye çabalarsınız. O var diye hava güzel, o gülüyor diye bahar geldi sanırsınız. Ondan bir an bile ayrı kalmak istemezsiniz.

Aşk ve sevgi her zaman dünya ve yaşam olduğu sürece her zaman olacak bir duygu ve insan oğlunun hiç bir zaman.      hayır demeyeceği bir duygu dur. yaşınız kaç olursa olsun her zaman sevgi ve aşk ihtiyacınız vardır.

Konuya ait 1 YORUM bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

00:00